Wizyta

Przed pierwszą wizytą

zalecam zabranie kota do lekarza weterynarii, aby wyeliminować problemy natury somatycznej. Trzeba sprawdzić czy zwierzę jest zdrowe, bo problemy z zachowaniem mogą również wynikać z choroby.

Terapia podstwowa

Podstawowa wizyta trwa około 1,5-2h. Moje wizyty zawsze odbywają się w domu klienta. Podczas konsultacji powinni być obecni wszyscy członkowie rodziny.
Podczas spotkania przeprowadzam rozmowę z klientami na temat zaistniałego problemu. Uważnie obserwuję zwierzę, jego właścicieli oraz ich wzajemne relacje. Pozwala mi to uzyskać wystarczającą ilość informacji. Następnie tłumaczę klientom, co jest przyczyną problemu. Dlaczego zwierzę zachowuje się w taki sposób, oraz jak odbiera informacje wysyłane przez właścicieli. Proponuję stosowną terapię. Przez kolejne parę tygodni (max do 8 tyg) pozostaję w regularnym kontakcie mailowym/telefonicznym z właścicielami kota. Udzielam dodatkowych informacji, które pozwolą kontynuować dalszą terpię.

 

Terapia dodatkowa

W razie takiej konieczności odbywa się 8 tygodnie później. W trakcie godzinnego spotkania omawiam poszczególne problemy z jakimi spotkali się właściciele podczas wprowadzania zmian oraz pozytywne efekty jakie udało się im osiągnąć. Następnie koryguję pojawiające się błędy i w razie konieczności modyfikuję zaleconą terapię.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress