Jakiego archetypu jest Twój kot ❓

🌺🌺🌺

Nie wiesz ? Pozwól, że Ci je przybliżę.

🙃 Pierwszy kot nazwijmy go „perfecto” – wita gości w drzwiach zawsze z uniesionym ogonem. Jego oczy i uszy zwrócone są do przodu. Przechadza się między nogami nowo przybyłych, ocierając się o nie, a gdy ci wyciągną na przywitanie rękę, ociera się o nią czołem i policzkami, dodatkowo serwując tak zwane 🐏 baranki. Na koniec, gdy goście usiądą na kanapie, kładzie się w bliskiej odległości i spokojnie zasypia.Ten kot jest bardzo pewny siebie. 🆗

😎Drugi kot to manipulant – pozornie czuje się jak Pan na włościach, a w rzeczywistości bardzo boi się przejęcia swojego terytorium. Wita gości na swoim dystrykcie, jednak jego pozycja jest przyczajona, może nawet przygotowana do ataku. Uszy ma skierowane do przodu, wzrok wpatrzony we wroga. 
Regularnie walczy o swój teren. 🥊 Zdarza się, że atakuje ludzi i inne zwierzęta w najmniej spodziewanych chwilach. 
Często moczem znaczy granice swojego terytorium. Udaje pewnego siebie, a tak naprawdę wcale w siebie nie wierzy. Codziennie samemu sobie musi udowadniać, że jest macho.

😟Trzeci kot, to histeryk. Nigdy nie wita nieznajomych. Większość czasu spędza w swoich kryjówkach 📦 (pod łóżkiem, za szafką, wysoko na górze). Stara się nikomu nie wchodzić w drogę, pragnie pozostać niezauważonym, a gdy już zostanie dostrzeżony, na moment zastyga, po czym biegiem ucieka z podkulonym ogonem do następnej bezpiecznej kryjówki. Dla niego nieważne jest, czy zagrożenie jest realne, czy urojone. 
– inf. za Jackson Galaxy.

To co z jakimi wzorcami kotów mieszkacie w domu ❓

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress